
Oorbedel Aya Black CZ - goldplated
€9,95
€3,95
Informatie
Time to sparkle met deze oorbedel Aya Black CZ! Met deze hangers laat je jouw earparty zeker weten stralen. Draag de hangers aan oorringen en combineer deze bijvoorbeeld met een andere mooie set hangers of een toffe ear cuff. Zo maak je het plaatje helemaal compleet!
De hanger is los te verkrijgen en kun je vervolgens zelf aan een van de oorringen van My Unique Style, of van je eigen, oorringen hangen.
De Bedel Aya Black CZ komt uit de Mix & Match collectie. Deze collectie is speciaal voor de liefhebbers die veel oorbellen dragen en bestaat uit een aantal prachtige gouden en zilveren hangers die zelf aan oorringen gehangen kunnen worden. Snel en gemakkelijk te combineren waardoor je unieke earparty’s krijgt. We love it!
Eigenschappen:
- Goldplated sterling silver
- Nikkelvrij
- Klein CZ steentjes
- Je ontvangt 1 losse bedel
- Afmeting bedel: 10 x 4 mm
- Diameter ringetje: 2 mm
- Wordt geleverd in een mooi sieradendoosje
- Handgemaakt met liefde
Reviews
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review